Download WordPress Themes, Happy Birthday Wishes

Anasayfa » BLOG » Sensiz Geçen Bir Gün Daha Eskittim

Sensiz Geçen Bir Gün Daha Eskittim

Ey sevgili….
sensiz geçen bir gün daha eskittim. 
Bunları okurmusun veya görürmüsün bilemem ama korkma arayıp sormayacağım seni, hiç rahatsız etmeyecegim ama seni düşünmeme engel olma olurmu.. 

seni düşününce bir gülümseme kaplıyor yüzümü hayat daha bir güzel oluyor.. Mutlu oluyorum bana çok iyi geliyorsun. Bir başka güzel oluyor dünyam, Benim Dünyam sensin ve sen bunu hiç bilimeyeceksin..

Hani belki merak edersin iyiyim ben. Buralara kış geldi havalar soguk, Uyumasamda erkenden yatıyorum artık. Sadece çok sigara içiyorum bu aralar, sigarayla başım dertte çok içiyorum, Ne sigarayı bırakabildim nede seni. Biri cigerimi parçalıyor, biride yüregimi.
biraz yorgun, birazda durgunum dalıp dalıp gidiyorum çok uzak diyarlara. Yüregimde ince ince yanan bi sızı var bazende nefes alamıyorum gibi oluyorum. hani belki aglasam içimi döksem belki geçecek gibi, gözlerim dolu dolu olsada aglayamıyorumda. Zamanla geçer belki degilmi??
Fakat herşeye ragmen merak etme iyiyim ben.

Keşke diyorum bir kere sarılabilseydim, kokunu çekebilseydim içime, keşke.. keşke… Belki ozaman bu kadar acımazdı yüregim degilmi?

Kim ne derse desin… yaşandığı zaman içinde hepsi gerçekti en azından benim icin… Tüm söylenenler, tüm yaşananlar, tüm hissedilenler ve söylenemeyenler… Yaşandığı zaman içinde güzeldi, ne kadar kötü biterse bitsin…
Geriye kalanlarsa gerçekleştirilmemiş hayaller ve başka birkaç şey… Bir de bazı soru işaretleri kaldı bende, yanıtlamak istemezsin nasılsa…
Ne olursa olsun sen hep gülümse olurmu….

şimdi ise kırılgan mektuplar yazıyorum hangi adrese göndereceğini bile bilmeden
sözüm olsun sana ey sevgili, belki hiç birini okumayacaksın ama sana daha çok yazacagım.

ve ben… Neyse…!!! eskiden de olduğu gibi… öpüyorum seni Hoşçakal…

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.