Ne Farkeder ki Şu An Sen de Beni Düşünüyor Olsan… Veya Başkasıyla Olsan Ya da Hiç Olmasan… Farketmez. Yitirilen Aşk Değildir Zaten… Gidiş Yılların Gidişidir… Sen Hatırlıyor musun? Nerede Eskidik? Nerede Birbirimizden Gittik? Ne Farkeder Başlangıcımıza Dönsek… Bize Yine Bulaşırdı Bu Kader… Artık Farklıyız, Ama Birbirimizden Farklı Evlerde İki Zavallıyız… Eskiden de Farklıydık… Eskiden de Zavallıydık… Aşk Arıyorduk Nedense… Ve Bulduk Sandık… Ne Farkeder ki Şu An Sen de Beni Düşünüyor Olsan… Veya Başkasıyla Olsan…!!!

Hüzün Gözlüm Fm 2009-2016 www.huzungozlum.de

MUZIGIN KALBI BURADA ATIYOR

TURK MUZIGININ EN IYI SECME PARCALARIYLA SIZLERLEYIZ.. TURK POP, TURK HALK MUZIGI, TURK SANAT MUZIGI, ARABESK, ROCK, RAP, SLOW PARCALARIN MEKANINA HOSGELDINIZ IYI DINLEMELER IYI EGLENCELER..

Blog´dan Yazılar

Demo Image

Sen o kadar alçaktın ki kendimi suçladım hep ama sen, sen bitirdin beni. Benim Yalanlarım beliydi peki senin yalanların? Bana söyledigin sözlerin hangisi yalandı? Yeminlerinmi? verdigin sözlerinmi? Sevginmi? Aşkınmı? Peki gerçekten sevdinmi beni? Biliyormusun senin yalanlarına her seferinde inandım. Aptal olan bendim değil mi? Söylesene ben nasıl sevebilirim ki şimdi birini nasıl güvenebilirim. Bilmeden ateşe yaklaştım ben, kalbimi ateşe verdim. Fark ettim de her aşk sonrası bir pişmanlık hissi. Ya kendini iyi hissetmek için kötülersin ya da ağlamaya devam edersin. Canını yakmaya kendini bitirmeye devam edersin. Şimdi unutmak gerek her şeyi biraz zaman biraz güç.

Bu bir veda anı sevgilim Ve ben artık gitmeliyim.

Devamını Oku

HÜZÜN GÖZLÜM BLOG´DAN DIGER YAZILARDAN BAZILARI
>> Seni Hala Taparcasına Seviyorum   >> BÜTÜN KELİMELER YETERSİZ…!   >> Deli Mavi Bir Sevda Masalı bu, Sen inanmasan da   >> Sen Yine de Mavi Düşün   >> SAHI HIC SEVDIN MI BENI   >> yüreğimin tam ortasına sapla dilindeki en paslı sözcükleri   >> Seni Ne Çok Sevdiğimi AnLayabiLdin mi?   >> MUTLU OLMA İŞTE!   >> Oysa Seni Herşeyden çok Sevmiştim   >> Hoşcakal en güzel hayalim   >> Yıllar sonra bir gün Ya karşılaşırsak?   >> Benden Sonra Herkeste Beni Özleyeceksin !   >> Sen Bunlara Aldırma   >> Aşığım, Bir Gün Gelebilme İhtimaline   >> Sen sadece kırıldığımı görmeyi sevdin