Oysa Seni Herşeyden çok Sevmiştim

Nasıl yaptın bana bunu nasıl? Ben senden başkasının adını söyleyemezken sen başka tenlerde tükettin kendini. Ben sana hiç yakıştıramazdım ihaneti asla derdim yapmaz benim sevdiğim. Nasıl yaptın bana bunu?
Ben sana dokunmaya kıyamazken o nasıl dokundu tenine. Ben bakmaya doyamazdım güzel gözlerine o da baktımı farkettimi güzelliğini.

Aşkım dedinmi onada seni seviyorum dedinmi?
Nasıl öptün onu hiçmi sızlamadı yüreğin.
Söylesene sana benim kadar içten sarıldımı?
Benim gibi baktımı sana?
O da öpüyormu seni dizinde uyuyormu?
onunda saçlarını kokluyormusun onunda saçları cennet kokuyormu?
En çok üst dudaklarımı severdin. Ömrüm herşeyim derdin. Ona da diyormusun?
onun en çok neresini seviyorsun?
Teninin, kokunu gözlerini geçtim. Saçının telini sesini kıskanıyorum ondan o sana sarıldıkça ben ölüyorum. Nasıl yaptın bana bunu.
Nasıl kandırdı seni nasıl onun oldun anlatsana. Hadi anlat nefret edeyim senden anlatki sızlamasın yüreğim anlat ki kıskanmasın hala benimmişsin gibi seni ondan. sen onun oldun sevdiğim benim değilsin artık. Benim dokunmaya kıyamadığım tenine başkası dokunuyor. Bakmaya kıyamadığım gözlerine başkası bakıyor. Sen onunsun artık.
Keşke bu kadar alçalmasaydın gözümde. Lanet olsun sana seni tanıdığım sevdiğim güne. Lanet olsun hala sen diye atan kalbime. Lanet olsun sana. seni benden çalana lanet olsun. Lanet olsun hala seni seven yüregime!….

Tek dileğim ömrünüz boyunca gülmesin yüzünüz. En sevdiğin senden en çok nefret eden, en iyi dostun ise sana ilk ihanet eden olsun. Her adımında her nefes alışında hatırla beni. Bilki ben ömrüm boyunca asla affetmeyeceğim seni. Eger hakkım varsa haram olsun..
Eğerki bir gün olurda inanırsam olurda kanarsam sözlerine. Rabbim canımı alsın alsınki Seni yar diye saramayayım.

Oysa, Oysa Ben seni..
Herşeyden çok sevmiştim kendimden bile….

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.