Azad Ettim Seni

Ellerim kanatlarım gibi kırıldı yazmak gelmiyor içimden. Kimse beni anlamıyor. Kimse benim sızımı hissetmiyor. İçimde öylesine derin bir sızı var ki. Pes etmiş olmanın verdiği bir sızımıdır bu karalım. Öyle büyük bir boşluktayım ki kelimelerim yetersiz gayrı.

Ben sensiz yarımım da tam olma şansım yok. Ne tuhaf değil mi sorun var çözüm yok. Hani hep iyimser yanım vardı ya sebepsiz değil derdim her şeyin bir sebebi var. Bu defa sebep yok. Bu defa iyiyi düşünmek için sebebim yok. Artık umudum yok. Kabullendim. İçimde ki o sesi dinlemeyeceğim artık. Bu sevgililer gününde yolunu beklemeyeceğim. Hüsrana uğramaktan korkuyorum. Gelmeyeceğini anlamam gerekiyordu değil mi? Sen ne yapacaksın belki sevgililer günü programı yapmışsınızdır. Ben seni ondan çok hak ettim oysa. Sen bilmedin. Kimse bilmedi. Ben korkuyorum karalım bir hüsran daha yaşamaktan korkuyorum. Bilinçaltım artık beni dinlemiyor, vücudum artık beni üzemezsin diyor. Ben gelmezsen ne olacağımı biliyorum. İşte beni korkutan da o. Kim bilir kaç defa yaşadım ben bu hüsranı.

Beni kimse anlamıyor karalım kimse. Bir tek sen anlardın ya büyütüyorsun demen bile ya da öyle saçma şey mi olur demen yeterdi işte. Arkadaşların dediğine göre iki gündür ayık gezmiyormuşum kafa dumanlı işte. Öylesine dalgınım ki dün metroda kolumu kapıya sıkıştırdım. Saflık işte. Merak etme iyiyim.

Sevgililer günün kutlu olsun karalım. Sevdiğim sevilmediğim kadın sevgililer günün kutlu olsun. Uğruna sararıp solduğum kadın artık yük değil sevdam sana seni azad ettim. Ben hep tek başıma sevdim seni. Anladım ki yarında gelmeyeceksin. Bu yüzden azad ettim seni. Yarın gelirsen kapım açık. Ama sonrası için beklemeyeceğim seni. Ben seni sensiz de severim. Gel demeyeceğim ama yine seveceğim. Sevgililer günün kutlu olsun karalım. Sevdiğine çikolatalı gofret al tamam mı? Bari biri senin elinden yesin. Ben seni çok sevdim karalım. Ey beni bakışlarıyla uslandıran kadın iyi ol emi? İyi ol ve mutlu ol. seni ölümüne sevdim. Bin yıllık sevdam ben seni hep sevdim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.